NPS algoritma sistemi ile hazırlanan SosyoCity, vatandaşlara yönelik anket uygulamalarınızda sizlere kolay, hızlı ve güvenilir veri toplama ve analizi yapma noktasında en etkili çözümü sunuyor.
 
Bu çözümümüz sayesinde belediye sınırlarında yapacağımız bir hane halkı ve anket çalışmamız ile belediyeniz sınırlarında yaşayan insanların nelere ihtiyacı var, eğitim durumların neler , hangi işlerde çalışıyorlar , hastalıkları neler, evlerinden Ne ile ısınıyorlar , ev de kaç kişi çalışıyor , ev de kanser hastası var mı gibi sorular ile belediyeniz sınırlaında yaşayan insanların sorunlarını daha iyi tespit etmek için yapılmış bir program ve saha araştırma anket çalışmasıdır. Bunun sonucunda tüm verilerin sisteme işlenmesi sonucu , çapraz raporlar , görsel raporlar ve karşılaştırmalalı raporlar veren bir çözümdür.

Soruların cevaplarını evet-hayır veya mutluluk oranları gibi ölçümlenebilir değerler yaptığınızda ise  gelişmiş NPS algoritması sayesinde vatadanşların mutluluk oranlarını ve sizi tavsiye skorlarını görebilirsiniz. Ayrıca geliştirdiğimiz bu mobil çözüm, sahada herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan veri toplayabilir, böylece ekstra bir tablet data maliyeti oluşturmaz.